STO U

Zobrazit produkty

Popis

Opěrné kroužky jsou pužívány ve spojení s radiálním O-kroužkem nebo X- kroužkem k prevenci vytlačování těsnení  do těsnící  mezery .                           

 

Standardní materiál

NBR 90

NBR – Dobrá chemická odolnost proti minerálním olejům a tukům, hydraulické oleje H, HL, HLP, nehořlavé hydraulické tlakové kapaliny HFA, HFB, HFC do cca. +50°C a voda do max. +80°C.

 

Oblast použití

Jsou často používány v hydraulických systémech, zejména u hydraulických ventilů a hydraulických čerpadel, vhodná také pro utěsnění dna válců a hlavy (ve spojení s O-kroužky).  STO U Opěrné kroužky jsou také použity v mnoha dalších oblastech průmyslu jako celku, např. pro utěsnění kulových kohoutů .

Funkce

STO U – Opěrný kroužek STO konkávního průřezu . Vyrabí se pomocí uzavřeného vstřikování . Pro tento kroužek se používá NBR 90  Shore A tvrdost, aby byla zaručena vysoká ůroveň odolnosti proti vytlačování a oděru 

Hranice použití v provozu

  • Teplota FPM: -30 °C to +200 °C
  • Tlak (Mpa): max 12


Média

Hydraulické oleje H, HL, HLP dle DIN 51524 část 1-3, maziva na bázi minerálních olejů a tuků, nehořlavý hydraulický tlakových tekutin HFA ,  HFB , HFC podle VDMA 24317 do cca. + 50 ° C a voda  max. + 80 ° C.


 


Poptávkový formulářPoptávkový formulář

* položky označené hvězdičkou jsou povinné